Producenci

Zobacz wszystkich

Biuro Obsługi Klienta

Płacę przez PayU

Kariera

Naszą dewizą jest ciągły rozwój, który jednakże nie byłby możliwy bez odpowiednich ludzi. Jesteśmy profesjonalistami- dzięki temu możemy sprostać wyzwaniom zmieniającego się rynku. Szukamy ludzi kompetentnych, ambitnych i z odpowiednim doświadczeniem.

kariera

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Samodzielny księgowy/ księgowa

Zakres obowiązków:

- kadry, płace
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych
- prowadzenie pełnej księgowości spółek oraz księgowości uproszczonej
- nadzór nad obiegiem dokumentów
- weryfikacja i księgowanie dokumentów
- uzgadnianie sald

Wymagania:

- konieczna znajomość linii programów z serii Insert GT( Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant)

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

- umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

- bardzo dobra znajomość Microsoft Office i Excela

- dobra organizacja pracy

- sumienność i zaangażowanie

- operatywność

Przedstawiciel handlowy

- aktywne pozyskiwanie klientów ( branża elektryczna)
- realizacja planu sprzedażowego i raportowanie.

Wymagania:

- znajomość branży elektrycznej- warunek konieczny.

- doświadczenie w handlu

- silna motywacja do osiągania założonych celów

- umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- dobra organizacja pracy, elastyczność i mobilność

- wysoka kultura osobista

Aplikacje z nazwą stanowiska w tytule należy wysłać na adres:

pinocy@meskon.pl