Producenci

Zobacz wszystkich

Biuro Obsługi Klienta

Płacę przez PayU

Marzysz o własnym biznesie?

Zapraszamy do współpracy!

Ze względu na liczne zapytania o możliwość współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia rozmów z naszą firmą. Oferujemy współpracę „szytą na miarę”, dopasowaną do Państwa realnych możliwości.

- Zapraszamy tych, którzy marzą o pracy na własny rachunek, znają i „mają” rynek, a chcieliby prowadzić własny biznes i są gotowi podjąć takie wyzwanie z naszą pomocą.

- Zapraszamy również tych, którzy już mają własną firmę, ale chcieliby zyskać mocniejszą pozycję dzięki wsparciu silnego partnera – Meskon-Hurt Spółk z ograniczoną oodpowiedzialnością Sp. K.

Co oferujemy?

Po pierwsze:
wszystko to, co daje konkurencja – ale u nas to standard (wsparcie logistyczno – zakupowe; dostęp do najszerszej, a jednocześnie konkurencyjnej oferty na rynku - dla instalatora, służb utrzymania ruchu, przemysłu, inwestycji, jak również dla klienta detalicznego; profesjonalne szkolenia, doradztwo finasowe i prawne, pomoc w windykacji, działania marketingowe).

Po drugie:
- pozytywną atmosferę, dialog i elastyczność,
- sprawdzoną, indywidualną i ciągle doskonaloną formułę sprzedaży, której nie ma żadna z firm na rynku - model ten sprawdza się jako baza do bieżącego funkcjonowania, zwiększa szanse na generowanie lepszych wyników i daje możliwość bezpiecznego rozwoju na rynku inwestycyjnym,
- wsparcie w przypadku problemów,
- poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania.

U nas nie ma barier, których nie dałoby się przekroczyć - Twój sukces zależy od Twojej pasji i zaangażowania w pracę.

Oczekujemy:
- partnerskiej współpracy,
- lojalności,
- doświadczenia i dostępu do rynku.

Kontakt: pinocy@meskon.pl

Pracujmy razem!


Zarząd i właściciele spółki
Meskon-Hurt Sp. z o.o. Sp. K. 


Płacę przez PayU